Славний лабрадор із солодким виразом морди є однією з найпопулярніших порід собак. Лабрадори доброзичливі, товариські й енергійні компаньйони, дуже прив'язані до своєї сім'ї. Вони дуже доброзичливі. Це друзі всіх членів сім'ї, які відмінно ладнають з сусідами та їх собаками.

 

Але не плутайте його спокійну вдачу з низькою енергією: лабрадори є природженими спортсмени, яким потрібно багато фізичних вправ, таких як плавання та біг, для підтримки фізичної та розумової форми.

 

Для того, щоб зв'язки та суглоби собак добре справляється з таким навантаженням, бажано, щоб їх корм містив глюкозамін та хондроїтин. Також спортсмени потребують якісного білка для нарощування м'язової маси та достатньої кількості жиру, як джерела енергії.

 

Всім цим вимогам відповідають корми Adult Large Breed, Lamb and Rice, Eminent Gold Adult Large Breed. При цьому Eminent Lamb and Rice дуже добре підходить лабрадорам з харчовою алергією, тому що головним його компонентом є м'ясо ягняти.

 

Цуценяті лабрадора добре підійдуть корми Puppy Large Breed та Maxi Junior, що сприяють гармонійному розвитку міцного, здорового собаки.

 

Оскільки більшість лабрадорів мають відмінний апетит, намагайтеся не перегодовувати свого улюбленця, дотримуючись інструкції з дозування, що дана на пакеті з кормом.

© ShopEminent.com.ua.